UMF1E150MDD1TP
NichiconNichicon
UMF1E150MDD1TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMF1E150MDD1TP
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 15UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UMF1E150MDD1TP.pdf2.UMF1E150MDD1TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
UMF1E150MDD1TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMF1E150MDD1TP fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 15UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 180010 pcs Datuen fitxa 1.UMF1E150MDD1TP.pdf2.UMF1E150MDD1TP.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UMF Ripple Current @ maiztasuna baxua 57.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 115mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-10225-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 1.3 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 15µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 15µF eskaerak General Purpose