UMA1E470MDD
NichiconNichicon
UMA1E470MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMA1E470MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UMA1E470MDD.pdf2.UMA1E470MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UMA1E470MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMA1E470MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 286814 pcs Datuen fitxa 1.UMA1E470MDD.pdf2.UMA1E470MDD.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UMA Ripple Current @ maiztasuna baxua 70mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 105mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15534
UMA1E470MDD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 47µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UMA1E220MDD1TP
UMA1E220MDD1TP
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 1388071 pcs
Deskarga: UMA1E220MDD1TP.pdf
RFQ
UMA1E330MDD1TP
UMA1E330MDD1TP
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 1371363 pcs
Deskarga: UMA1E330MDD1TP.pdf
RFQ
UMA1E470MDD1TE
UMA1E470MDD1TE
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Deskarga: UMA1E470MDD1TE.pdf
UMA1E4R7MDD1TP
UMA1E4R7MDD1TP
Deskarga: UMA1E4R7MDD1TP.pdf
UMA1E3R3MCD2TP
UMA1E3R3MCD2TP
Deskarga: UMA1E3R3MCD2TP.pdf
UMA1E470MDD1TP
UMA1E470MDD1TP