UMA1A470MDD1TP
NichiconNichicon
UMA1A470MDD1TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMA1A470MDD1TP
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UMA1A470MDD1TP.pdf2.UMA1A470MDD1TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
UMA1A470MDD1TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMA1A470MDD1TP fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1550091 pcs Datuen fitxa 1.UMA1A470MDD1TP.pdf2.UMA1A470MDD1TP.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UMA Ripple Current @ maiztasuna baxua 52mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 78mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-10439-2
493-10439-2-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 47µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UMA1A330MDD1TE
UMA1A330MDD1TE
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 1465867 pcs
Deskarga: UMA1A330MDD1TE.pdf
RFQ
UMA1A330MDD
UMA1A330MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
Stockean: 398991 pcs
Deskarga: UMA1A330MDD.pdf
RFQ
UMA1A470MDD
UMA1A470MDD
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL