ULD2W5R6MPD1TD
NichiconNichicon
ULD2W5R6MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ULD2W5R6MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 5.6UF 20% 450V RADIAL
Fitxak: 1.ULD2W5R6MPD1TD.pdf2.ULD2W5R6MPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ULD2W5R6MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ULD2W5R6MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 5.6UF 20% 450V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 281195 pcs Datuen fitxa 1.ULD2W5R6MPD1TD.pdf2.ULD2W5R6MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series ULD Ripple Current @ maiztasuna baxua 58mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 116mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-13887-2
493-13887-2-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 20000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.709" (18.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 5.6µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 5.6µF