ULD2G4R7MPD1TD
NichiconNichicon
ULD2G4R7MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ULD2G4R7MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Fitxak: 1.ULD2G4R7MPD1TD.pdf2.ULD2G4R7MPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ULD2G4R7MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ULD2G4R7MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 303848 pcs Datuen fitxa 1.ULD2G4R7MPD1TD.pdf2.ULD2G4R7MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series ULD Ripple Current @ maiztasuna baxua 61mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 122mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-13883-2
493-13883-2-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 15000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4.7µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 4.7µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ULD2G6R8MPD1TD
ULD2G6R8MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL
Stockean: 217882 pcs
Deskarga: ULD2G6R8MPD1TD.pdf
RFQ
ULD2G6R8MPD
ULD2G6R8MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
Stockean: 106611 pcs
Deskarga: ULD2G6R8MPD.pdf
RFQ
ULD2G4R7MPD
ULD2G4R7MPD
deskribapena: CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL