ULD1C470MDD1TD
NichiconNichicon
ULD1C470MDD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ULD1C470MDD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 16V THRU HOLE
Fitxak: 1.ULD1C470MDD1TD.pdf2.ULD1C470MDD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
ULD1C470MDD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ULD1C470MDD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 16V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1642104 pcs Datuen fitxa 1.ULD1C470MDD1TD.pdf2.ULD1C470MDD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series ULD Ripple Current @ maiztasuna baxua 91mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 130mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-16246-3
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 47µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ULD1E151MPD
ULD1E151MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 150UF 20% 25V THRU HOLE
Stockean: 826226 pcs
Deskarga: ULD1E151MPD.pdf
RFQ
ULD1E101MED1TA
ULD1E101MED1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 25V THRU HOLE
Stockean: 1327363 pcs
Deskarga: ULD1E101MED1TA.pdf
RFQ
ULD1C470MDD
ULD1C470MDD
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 16V THRU HOLE