ULD1C151MED1TD
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ULD1C151MED1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 16V THRU HOLE
Fitxak: 1.ULD1C151MED1TD.pdf2.ULD1C151MED1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
ULD1C151MED1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ULD1C151MED1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 16V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1512133 pcs Datuen fitxa 1.ULD1C151MED1TD.pdf2.ULD1C151MED1TD.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series ULD Ripple Current @ maiztasuna baxua 147mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 210mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-16244-3
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 150µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 150µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ULD1C271MPD1TD
ULD1C271MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 270UF 20% 16V THRU HOLE
Stockean: 704995 pcs
Deskarga: ULD1C271MPD1TD.pdf
RFQ
ULD1C151MED
ULD1C151MED
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 150UF 20% 16V THRU HOLE