ULD1A221MED
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ULD1A221MED
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 10V THRU HOLE
Fitxak: 1.ULD1A221MED.pdf2.ULD1A221MED.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3200 pcs
  • Mezua
ULD1A221MEDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ULD1A221MED fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 10V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1618333 pcs Datuen fitxa 1.ULD1A221MED.pdf2.ULD1A221MED.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series ULD Ripple Current @ maiztasuna baxua 147mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 210mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 220µF