UKZ2A470MHM1TO
NichiconNichicon
UKZ2A470MHM1TO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKZ2A470MHM1TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 1.UKZ2A470MHM1TO.pdf2.UKZ2A470MHM1TO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
UKZ2A470MHM1TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKZ2A470MHM1TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 349256 pcs Datuen fitxa 1.UKZ2A470MHM1TO.pdf2.UKZ2A470MHM1TO.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UKZ balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 47µF eskaerak Audio