UKW2A3R3MDD
NichiconNichicon
UKW2A3R3MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKW2A3R3MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 1.UKW2A3R3MDD.pdf2.UKW2A3R3MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UKW2A3R3MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKW2A3R3MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 258028 pcs Datuen fitxa 1.UKW2A3R3MDD.pdf2.UKW2A3R3MDD.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UKW Ripple Current @ maiztasuna baxua 40mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-16908
UKW2A3R3MDD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 3.3µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 3.3µF eskaerak Audio
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UKW2A332MRD
UKW2A332MRD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 3300UF 20% 100V RADIAL
Stockean: 15533 pcs
Deskarga: UKW2A332MRD.pdf
RFQ
UKW2A330MPD
UKW2A330MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Stockean: 181110 pcs
Deskarga: UKW2A330MPD.pdf
RFQ
UKW2A3R3MDD1TD
UKW2A3R3MDD1TD