UKW1V470MDD
NichiconNichicon
UKW1V470MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKW1V470MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UKW1V470MDD.pdf2.UKW1V470MDD.pdf
  • Mezua
UKW1V470MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKW1V470MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 270783 pcs Datuen fitxa 1.UKW1V470MDD.pdf2.UKW1V470MDD.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UKW Ripple Current @ maiztasuna baxua 120mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 240mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15512
UKW1V470MDD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 47µF
eskaerak Audio
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UKW1V331MPD1TD
UKW1V331MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 317231 pcs
Deskarga: UKW1V331MPD1TD.pdf
RFQ
UKW1V330MDD
UKW1V330MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 279464 pcs
Deskarga: UKW1V330MDD.pdf
RFQ
UKW1V470MDD1TD
UKW1V470MDD1TD
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Deskarga: UKW1V470MDD1TD.pdf
UKW1V682MRD
UKW1V682MRD
deskribapena: CAP ALUM 6800UF 20% 35V RADIAL
Deskarga: UKW1V682MRD.pdf
UKW1V332MHD
UKW1V332MHD
deskribapena: CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
Deskarga: UKW1V332MHD.pdf
UKW1V470MDD1TA
UKW1V470MDD1TA