UKW1HR22MDD
NichiconNichicon
UKW1HR22MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKW1HR22MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UKW1HR22MDD.pdf2.UKW1HR22MDD.pdf
  • Mezua
UKW1HR22MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKW1HR22MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 370050 pcs Datuen fitxa 1.UKW1HR22MDD.pdf2.UKW1HR22MDD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UKW Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.8mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15494
UKW1HR22MDD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 0.22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 0.22µF
eskaerak Audio
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UKW1H4R7MDD1TD
UKW1H4R7MDD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 340632 pcs
Deskarga: UKW1H4R7MDD1TD.pdf
RFQ
UKW1H471MHD1TO
UKW1H471MHD1TO
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 213902 pcs
Deskarga: UKW1H471MHD1TO.pdf
RFQ
UKW1HR22MDD1TA
UKW1HR22MDD1TA
deskribapena: CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL