UKW1E472MHD
NichiconNichicon
UKW1E472MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKW1E472MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UKW1E472MHD.pdf2.UKW1E472MHD.pdf
  • Mezua
UKW1E472MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKW1E472MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45683 pcs Datuen fitxa 1.UKW1E472MHD.pdf2.UKW1E472MHD.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UKW Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.36A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.714A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-10715
UKW1E472MHD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.240" (31.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 4700µF