UKW1E221MPD
NichiconNichicon
UKW1E221MPD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKW1E221MPD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UKW1E221MPD.pdf2.UKW1E221MPD.pdf
  • Mezua
UKW1E221MPDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKW1E221MPD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 161884 pcs Datuen fitxa 1.UKW1E221MPD.pdf2.UKW1E221MPD.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UKW Ripple Current @ maiztasuna baxua 320mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-15477
UKW1E221MPD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.453" (11.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 220µF eskaerak Audio
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UKW1E103MRD
UKW1E103MRD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 10000UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 21732 pcs
Deskarga: UKW1E103MRD.pdf
RFQ
UKW1E221MPD1TA
UKW1E221MPD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL