UKT1H222MHD
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKT1H222MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena 50V 2200UF 20% AUDIO-LEADED
Fitxak: UKT1H222MHD.pdf
  • Mezua
UKT1H222MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKT1H222MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena 50V 2200UF 20% AUDIO-LEADED Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40891 pcs Datuen fitxa UKT1H222MHD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UKT Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.47A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.691A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-17871
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 2200µF