UKT1E472MHD
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKT1E472MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena 25V 4700UF 20% AUDIO-LEADED
Fitxak: UKT1E472MHD.pdf
  • Mezua
UKT1E472MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKT1E472MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena 25V 4700UF 20% AUDIO-LEADED Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44363 pcs Datuen fitxa UKT1E472MHD.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UKT Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.71A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.967A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-17867
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.299" (33.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 4700µF