UKT0J332MHD1TO
NichiconNichicon
UKT0J332MHD1TO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKT0J332MHD1TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UKT0J332MHD1TO.pdf2.UKT0J332MHD1TO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UKT0J332MHD1TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKT0J332MHD1TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 190861 pcs Datuen fitxa 1.UKT0J332MHD1TO.pdf2.UKT0J332MHD1TO.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UKT Ripple Current @ maiztasuna baxua 910mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.0465A @ 10kHz balorazio -
polarizazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-10614-3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3300µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 3300µF
eskaerak Audio
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UKT0J470MDD1TA
UKT0J470MDD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 983299 pcs
Deskarga: UKT0J470MDD1TA.pdf
RFQ
UKT0J470MDD1TD
UKT0J470MDD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
Stockean: 1177914 pcs
Deskarga: UKT0J470MDD1TD.pdf
RFQ
UKT0J332MHD
UKT0J332MHD
deskribapena: CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL