UKL2A220MPD1TD
NichiconNichicon
UKL2A220MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKL2A220MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 1.UKL2A220MPD1TD.pdf2.UKL2A220MPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UKL2A220MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKL2A220MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 165211 pcs Datuen fitxa 1.UKL2A220MPD1TD.pdf2.UKL2A220MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UKL Ripple Current @ maiztasuna baxua 136mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 272mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-10587-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 22µF