UKL2A150KPD1TD
NichiconNichicon
UKL2A150KPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKL2A150KPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 15UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 1.UKL2A150KPD1TD.pdf2.UKL2A150KPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
UKL2A150KPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKL2A150KPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 15UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 565672 pcs Datuen fitxa 1.UKL2A150KPD1TD.pdf2.UKL2A150KPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UKL Ripple Current @ maiztasuna baxua 110mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 220mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 15µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 15µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UKL2A101KHD
UKL2A101KHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 10% 100V RADIAL
Stockean: 97391 pcs
Deskarga: UKL2A101KHD.pdf
RFQ
UKL2A150KPD
UKL2A150KPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 15UF 10% 100V RADIAL