UKL1V680KPDANATD
NichiconNichicon
UKL1V680KPDANATD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKL1V680KPDANATD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UKL1V680KPDANATD.pdf2.UKL1V680KPDANATD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
UKL1V680KPDANATDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKL1V680KPDANATD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 699537 pcs Datuen fitxa 1.UKL1V680KPDANATD.pdf2.UKL1V680KPDANATD.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UKL Ripple Current @ maiztasuna baxua 230mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 460mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 68µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 68µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UKL1V680KPDANA
UKL1V680KPDANA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 68UF 10% 35V RADIAL