UKL1J680MPD
NichiconNichicon
UKL1J680MPD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKL1J680MPD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UKL1J680MPD.pdf2.UKL1J680MPD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
UKL1J680MPDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKL1J680MPD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 306526 pcs Datuen fitxa 1.UKL1J680MPD.pdf2.UKL1J680MPD.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UKL Ripple Current @ maiztasuna baxua 270mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 540mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 68µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 68µF eskaerak General Purpose