UKL1J221KHD
NichiconNichicon
UKL1J221KHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKL1J221KHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 10% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UKL1J221KHD.pdf2.UKL1J221KHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UKL1J221KHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKL1J221KHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 10% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 99162 pcs Datuen fitxa 1.UKL1J221KHD.pdf2.UKL1J221KHD.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±10%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UKL Ripple Current @ maiztasuna baxua 550mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 825mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15395
UKL1J221KHD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 220µF