UKL1HR47MDDANATD
NichiconNichicon
UKL1HR47MDDANATD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKL1HR47MDDANATD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UKL1HR47MDDANATD.pdf2.UKL1HR47MDDANATD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
UKL1HR47MDDANATDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKL1HR47MDDANATD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1450613 pcs Datuen fitxa 1.UKL1HR47MDDANATD.pdf2.UKL1HR47MDDANATD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UKL Ripple Current @ maiztasuna baxua 5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 10mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 0.47µF eskaerak General Purpose