UKL1H680MPDANATD
NichiconNichicon
UKL1H680MPDANATD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKL1H680MPDANATD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UKL1H680MPDANATD.pdf2.UKL1H680MPDANATD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
UKL1H680MPDANATDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKL1H680MPDANATD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 381613 pcs Datuen fitxa 1.UKL1H680MPDANATD.pdf2.UKL1H680MPDANATD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UKL Ripple Current @ maiztasuna baxua 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 500mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 68µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 68µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UKL1H680KPD
UKL1H680KPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 68UF 10% 50V THRU HOLE
Stockean: 310682 pcs
Deskarga: UKL1H680KPD.pdf
RFQ
UKL1H680MPDANA
UKL1H680MPDANA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 68UF 20% 50V RADIAL