UKL1H4R7MDDANATA
NichiconNichicon
UKL1H4R7MDDANATA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKL1H4R7MDDANATA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UKL1H4R7MDDANATA.pdf2.UKL1H4R7MDDANATA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
UKL1H4R7MDDANATAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKL1H4R7MDDANATA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1774767 pcs Datuen fitxa 1.UKL1H4R7MDDANATA.pdf2.UKL1H4R7MDDANATA.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UKL Ripple Current @ maiztasuna baxua 45mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 90mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 4.7µF eskaerak General Purpose