UKL1H331KHD1TO
NichiconNichicon
UKL1H331KHD1TO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKL1H331KHD1TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UKL1H331KHD1TO.pdf2.UKL1H331KHD1TO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
UKL1H331KHD1TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKL1H331KHD1TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 147907 pcs Datuen fitxa 1.UKL1H331KHD1TO.pdf2.UKL1H331KHD1TO.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UKL Ripple Current @ maiztasuna baxua 600mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 900mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 330µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UKL1H330MPDANATA
UKL1H330MPDANATA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 586399 pcs
Deskarga: UKL1H330MPDANATA.pdf
RFQ
UKL1H330MPDANATD
UKL1H330MPDANATD
fabrikatzaileak: Nichicon
Stockean: 193752 pcs
Deskarga: UKL1H330MPDANATD.pdf
RFQ
UKL1H331KHD
UKL1H331KHD
deskribapena: CAP ALUM 330UF 10% 50V RADIAL