UKL1H221KHD
NichiconNichicon
UKL1H221KHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKL1H221KHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 10% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UKL1H221KHD.pdf2.UKL1H221KHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UKL1H221KHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKL1H221KHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 10% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 114838 pcs Datuen fitxa 1.UKL1H221KHD.pdf2.UKL1H221KHD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UKL Ripple Current @ maiztasuna baxua 490mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 735mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-14487
UKL1H221KHD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 220µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UKL1H221MHD
UKL1H221MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 250899 pcs
Deskarga: UKL1H221MHD.pdf
RFQ
UKL1H2R2KDDANATA
UKL1H2R2KDDANATA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 721817 pcs
Deskarga: UKL1H2R2KDDANATA.pdf
RFQ
UKL1H221KHD1TO
UKL1H221KHD1TO