UKL1H010MDDANATD
NichiconNichicon
UKL1H010MDDANATD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKL1H010MDDANATD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UKL1H010MDDANATD.pdf2.UKL1H010MDDANATD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
UKL1H010MDDANATDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKL1H010MDDANATD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 388763 pcs Datuen fitxa 1.UKL1H010MDDANATD.pdf2.UKL1H010MDDANATD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UKL Ripple Current @ maiztasuna baxua 10.7mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 21.4mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15374-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UKL1H010KDDANATD
UKL1H010KDDANATD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 903847 pcs
Deskarga: UKL1H010KDDANATD.pdf
RFQ
UKL1H010MDD1TD
UKL1H010MDD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
Stockean: 1794010 pcs
Deskarga: UKL1H010MDD1TD.pdf
RFQ
UKL1H010MDDANA
UKL1H010MDDANA