UKL1E680MPDANA
NichiconNichicon
UKL1E680MPDANA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKL1E680MPDANA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UKL1E680MPDANA.pdf2.UKL1E680MPDANA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1400 pcs
  • Mezua
UKL1E680MPDANAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKL1E680MPDANA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 816806 pcs Datuen fitxa 1.UKL1E680MPDANA.pdf2.UKL1E680MPDANA.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UKL Ripple Current @ maiztasuna baxua 230mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 460mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 68µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 68µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UKL1E680KPDANATA
UKL1E680KPDANATA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 68UF 10% 25V THRU HOLE
Stockean: 695003 pcs
Deskarga: UKL1E680KPDANATA.pdf
RFQ
UKL1E681KHD1TO
UKL1E681KHD1TO
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 202577 pcs
Deskarga: UKL1E681KHD1TO.pdf
RFQ
UKL1E680MPDANATA
UKL1E680MPDANATA
deskribapena: CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL
Deskarga: UKL1E680MPDANATA.pdf
UKL1E681KHD
UKL1E681KHD
deskribapena: CAP ALUM 680UF 10% 25V RADIAL
Deskarga: UKL1E681KHD.pdf
UKL1E680KPDANATD
UKL1E680KPDANATD
Deskarga: UKL1E680KPDANATD.pdf
UKL1E680MPDANATD
UKL1E680MPDANATD