UKL1E102KHD
NichiconNichicon
UKL1E102KHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKL1E102KHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 10% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UKL1E102KHD.pdf2.UKL1E102KHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UKL1E102KHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKL1E102KHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1000UF 10% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 75768 pcs Datuen fitxa 1.UKL1E102KHD.pdf2.UKL1E102KHD.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UKL Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.01A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.1615A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-13399
UKL1E102KHD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1000µF