UKL1A472KHD
NichiconNichicon
UKL1A472KHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKL1A472KHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 10% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UKL1A472KHD.pdf2.UKL1A472KHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
150 pcs
  • Mezua
UKL1A472KHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKL1A472KHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4700UF 10% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38463 pcs Datuen fitxa 1.UKL1A472KHD.pdf2.UKL1A472KHD.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±10%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UKL Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.65A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.8975A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 4700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 4700µF eskaerak General Purpose