UKL1A221MPDANA
NichiconNichicon
UKL1A221MPDANA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKL1A221MPDANA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UKL1A221MPDANA.pdf2.UKL1A221MPDANA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UKL1A221MPDANAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKL1A221MPDANA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 168840 pcs Datuen fitxa 1.UKL1A221MPDANA.pdf2.UKL1A221MPDANA.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UKL Ripple Current @ maiztasuna baxua 310mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 465mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-16837
UKL1A221MPDANA-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 220µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UKL1A222MHD1TN
UKL1A222MHD1TN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 184537 pcs
Deskarga: UKL1A222MHD1TN.pdf
RFQ
UKL1A221KPDANATA
UKL1A221KPDANATA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 523811 pcs
Deskarga: UKL1A221KPDANATA.pdf
RFQ
UKL1A221MPDANATD
UKL1A221MPDANATD
Deskarga: UKL1A221MPDANATD.pdf
UKL1A221MPD1TA
UKL1A221MPD1TA
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 10V THRU HOLE
Deskarga: UKL1A221MPD1TA.pdf
UKL1A221MPD1TD
UKL1A221MPD1TD
Deskarga: UKL1A221MPD1TD.pdf
UKL1A221MPDANATA
UKL1A221MPDANATA