UKL1A152KHD1TO
NichiconNichicon
UKL1A152KHD1TO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKL1A152KHD1TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UKL1A152KHD1TO.pdf2.UKL1A152KHD1TO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
UKL1A152KHD1TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKL1A152KHD1TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 216963 pcs Datuen fitxa 1.UKL1A152KHD1TO.pdf2.UKL1A152KHD1TO.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UKL Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.02A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.173A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1500µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 1500µF eskaerak General Purpose