UKL0J222MHD1TO
NichiconNichicon
UKL0J222MHD1TO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKL0J222MHD1TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UKL0J222MHD1TO.pdf2.UKL0J222MHD1TO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UKL0J222MHD1TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKL0J222MHD1TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 88704 pcs Datuen fitxa 1.UKL0J222MHD1TO.pdf2.UKL0J222MHD1TO.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UKL Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.06A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-10557-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 2200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 2200µF eskaerak General Purpose