UKA1A682MHD
NichiconNichicon
UKA1A682MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKA1A682MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UKA1A682MHD.pdf2.UKA1A682MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
UKA1A682MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKA1A682MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 49818 pcs Datuen fitxa 1.UKA1A682MHD.pdf2.UKA1A682MHD.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UKA Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.57A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.8055A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-4603
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.634" (41.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 6800µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 6800µF