UJB0L822THD1TO
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UJB0L822THD1TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 8200UF 5.5V RADIAL
Fitxak: 1.UJB0L822THD1TO.pdf2.UJB0L822THD1TO.pdf
  • Mezua
UJB0L822THD1TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UJB0L822THD1TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 8200UF 5.5V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7076 pcs Datuen fitxa 1.UJB0L822THD1TO.pdf2.UJB0L822THD1TO.pdf
Tentsioaren balioa 5.5V tolerantzia -10%, +50%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UJB Ripple Current @ maiztasun handia 175mA @ 100kHz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 300 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 8200µF 5.5V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 8200µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UJB0L473THD
UJB0L473THD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 47000UF 5.5V RADIAL
Stockean: 6644 pcs
Deskarga: UJB0L473THD.pdf
RFQ
UJB0L822THD
UJB0L822THD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 8200UF 5.5V RADIAL