UHZ0J152MPM3
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHZ0J152MPM3
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: UHZ0J152MPM3.pdf
  • Mezua
UHZ0J152MPM3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHZ0J152MPM3 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5915 pcs Datuen fitxa UHZ0J152MPM3.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UHZ Ripple Current @ maiztasun handia 2.96A @ 100kHz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 10 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1500µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UHZ0J152MPM6
UHZ0J152MPM6
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 4485 pcs
Deskarga: UHZ0J152MPM6.pdf
RFQ
UHZ0J222MPM
UHZ0J222MPM
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 6952 pcs
Deskarga: UHZ0J222MPM.pdf
RFQ
UHZ0J152MPM
UHZ0J152MPM