UHW2A101MPD
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHW2A101MPD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena 100V 101UF 20% HIGH RELIA-LEADED
Fitxak: UHW2A101MPD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UHW2A101MPDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHW2A101MPD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena 100V 101UF 20% HIGH RELIA-LEADED Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 108326 pcs Datuen fitxa UHW2A101MPD.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UHW Ripple Current @ maiztasuna baxua 572mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.43A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-17846
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 88 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 100µF eskaerak General Purpose