UHW1K271MHD6TO
NichiconNichicon
UHW1K271MHD6TO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHW1K271MHD6TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 80V RADIAL
Fitxak: UHW1K271MHD6TO.pdf
  • Mezua
UHW1K271MHD6TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHW1K271MHD6TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 80V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 163074 pcs Datuen fitxa UHW1K271MHD6TO.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UHW Ripple Current @ maiztasuna baxua 875mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.75A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-14610-2
493-14610-2-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 65 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 270µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 270µF eskaerak General Purpose