UHW1K121MPD
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHW1K121MPD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena 80V 121UF 20% HIGH RELIA-LEADED
Fitxak: UHW1K121MPD.pdf
  • Mezua
UHW1K121MPDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHW1K121MPD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena 80V 121UF 20% HIGH RELIA-LEADED Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 101010 pcs Datuen fitxa UHW1K121MPD.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UHW Ripple Current @ maiztasuna baxua 416mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.04A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-17835
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 115 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 120µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 120µF eskaerak General Purpose