UHW1H152MHD
NichiconNichicon
UHW1H152MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHW1H152MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: UHW1H152MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UHW1H152MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHW1H152MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 48174 pcs Datuen fitxa UHW1H152MHD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UHW Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.286A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.81A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-6908
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 19 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1500µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1500µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UHW1H152MHD6
UHW1H152MHD6
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1500UF 20% 50V RADIAL