UHV1V681MPD
NichiconNichicon
UHV1V681MPD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHV1V681MPD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UHV1V681MPD.pdf2.UHV1V681MPD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UHV1V681MPDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHV1V681MPD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 97605 pcs Datuen fitxa 1.UHV1V681MPD.pdf2.UHV1V681MPD.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UHV Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.485A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.475A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15315
UHV1V681MPD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 6000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 17 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 680µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UHV1V561MPD1TD
UHV1V561MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 390963 pcs
Deskarga: UHV1V561MPD1TD.pdf
RFQ
UHV1V471MPD1TD
UHV1V471MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 303314 pcs
Deskarga: UHV1V471MPD1TD.pdf
RFQ
UHV1V681MPD1TD
UHV1V681MPD1TD
deskribapena: CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL