UHV1V271MPD1TA
NichiconNichicon
UHV1V271MPD1TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHV1V271MPD1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UHV1V271MPD1TA.pdf2.UHV1V271MPD1TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
UHV1V271MPD1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHV1V271MPD1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 645781 pcs Datuen fitxa 1.UHV1V271MPD1TA.pdf2.UHV1V271MPD1TA.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UHV Ripple Current @ maiztasuna baxua 665mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.33A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 6000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 46 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 270µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 270µF