UHV1V151MPD1TD
NichiconNichicon
UHV1V151MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHV1V151MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UHV1V151MPD1TD.pdf2.UHV1V151MPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
UHV1V151MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHV1V151MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 745892 pcs Datuen fitxa 1.UHV1V151MPD1TD.pdf2.UHV1V151MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UHV Ripple Current @ maiztasuna baxua 328mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 6000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 59 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 150µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 150µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UHV1V151MPD
UHV1V151MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL