UHV1V102MHD
NichiconNichicon
UHV1V102MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHV1V102MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UHV1V102MHD.pdf2.UHV1V102MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UHV1V102MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHV1V102MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 102040 pcs Datuen fitxa 1.UHV1V102MHD.pdf2.UHV1V102MHD.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UHV Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.752A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.92A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-14473
UHV1V102MHD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 6000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 16 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1000µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UHV1V101MED1TA
UHV1V101MED1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 906973 pcs
Deskarga: UHV1V101MED1TA.pdf
RFQ
UHV1V102MHD1TO
UHV1V102MHD1TO
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL