UHV0J122MPD6
NichiconNichicon
UHV0J122MPD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHV0J122MPD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UHV0J122MPD6.pdf2.UHV0J122MPD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
UHV0J122MPD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHV0J122MPD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 464473 pcs Datuen fitxa 1.UHV0J122MPD6.pdf2.UHV0J122MPD6.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UHV Ripple Current @ maiztasuna baxua 798mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.33A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 6000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 46 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1200µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UHV0J102MPD1TD
UHV0J102MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 457821 pcs
Deskarga: UHV0J102MPD1TD.pdf
RFQ
UHV0J122MPD
UHV0J122MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 129744 pcs
Deskarga: UHV0J122MPD.pdf
RFQ
UHV0J122MPD6TA
UHV0J122MPD6TA
Deskarga: UHV0J122MPD6TA.pdf
UHV0J102MPD
UHV0J102MPD
Deskarga: UHV0J102MPD.pdf
UHV-8A
UHV-8A
fabrikatzaileak: TDK Corporation
deskribapena: CAP CER 1300PF 40KV Z5T DISK