UHN1C681MPD
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHN1C681MPD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: UHN1C681MPD.pdf
  • Mezua
UHN1C681MPDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHN1C681MPD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4576 pcs Datuen fitxa UHN1C681MPD.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UHN balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 18 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 680µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 680µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UHN1C182MPD
UHN1C182MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1800UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 2815 pcs
Deskarga: UHN1C182MPD.pdf
RFQ
UHN1C681MPD3
UHN1C681MPD3
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL