UHN1A152MPD6
NichiconNichicon
UHN1A152MPD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHN1A152MPD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: UHN1A152MPD6.pdf
  • Mezua
UHN1A152MPD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHN1A152MPD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5140 pcs Datuen fitxa UHN1A152MPD6.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UHN balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 12 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1500µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1500µF