UHE2A820MPT
NichiconNichicon
UHE2A820MPT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHE2A820MPT
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 82UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 1.UHE2A820MPT.pdf2.UHE2A820MPT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
UHE2A820MPTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHE2A820MPT fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 82UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3060 pcs Datuen fitxa 1.UHE2A820MPT.pdf2.UHE2A820MPT.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UHE Ripple Current @ maiztasuna baxua 362.6mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 7000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
inpedantzia 210 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.787" (20.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 82µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 82µF eskaerak General Purpose