UHE1V151MPD1TA
NichiconNichicon
UHE1V151MPD1TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHE1V151MPD1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UHE1V151MPD1TA.pdf2.UHE1V151MPD1TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
UHE1V151MPD1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHE1V151MPD1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 828015 pcs Datuen fitxa 1.UHE1V151MPD1TA.pdf2.UHE1V151MPD1TA.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UHE Ripple Current @ maiztasuna baxua 448mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 7000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 130 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 150µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 150µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UHE1V151MPT
UHE1V151MPT
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 6629 pcs
Deskarga: UHE1V151MPT.pdf
RFQ
UHE1V122MHT
UHE1V122MHT
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 4794 pcs
Deskarga: UHE1V122MHT.pdf
RFQ
UHE1V151MPD
UHE1V151MPD